Hakkımızda

Biz kimiz ?

* Yurtseventeknoloji 2009 yılında kurulmuştur.

* Bilişim ve teknoloji sektöründe önemli bir tecrübeye sahiptir.

* Google Reklam ve 2010 yılında internet sitesi tasarımı , Web Projeleri ve dijital İnternet reklamcılık alanında uzmanlaşmıştır.

* Google Adwords  Türkiye Partneri olmakla birlikte Google projelerinin en önemli iş ortaklarından biri haline gelmiştir.

* Kurumsal Kimlik ve Dijital reklamcılığın Türkiyede yaygınlaşmasına ,küçük orta ve büyük ölçekli şirketlerin işlerini hızla büyütmesine yardımcı olmuştur.

*Yurtseventeknoloji  Mobil Uygulama,  Web tasarım, Özel yazılım, E-Ticaret, Marka Tescil , Kurumsal kimlik  İnternet Reklamcılığı alanında danışmanlık hizmeti vermektedir

* Yurtseventeknoloji garantili sonuçlar aldıran web sitesi satış ürün tanıtım içeriklerinin hazırlanmasında satış & pazarlama dünyasını yakından tanıyan uzmanlarla çalışır.

*Hayalini kurduğunuz hedeflere yurtseven teknoloji ile çok rahat ulaşırsınız.

İşimizi Seviyoruz,Çünkü Size Değer Veriyoruz!
Yurtseven Teknoloji olarak biz; üreticiliğin ve girişimciliğin var olduğu ve bu sanal dünyada güvenilir gerçek hizmet vermek için bulunmaktayız. 2009 yılından bu yana Yurtseven Teknoloji adı altında; bilgi,yazılım ve teknoloji üreterek ihraç edebilen bir organizasyona dönüşmek amacıyla kurduğumuz profesyonel kadromuzla devam ediyoruz. Yüz yüze iletişim, çözüm üretmek, bilgilendirmek,kazandırmak, dürüstlük ,güven ve kalite değişmez ilkelerimiz.

Alanlarında uzman olan ekibiz çalışmalarını yaparken müşterilerini çıkarlarını gözeterek, önce müşterimiz ve önce güven politikasını belirlemiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir

Her geçen gün büyüyen ve dinamikleşen gerek projeleriyle, gerek çalışmalarıyla ve gerek başarılarıyla Türkiye’de ve Dünyada bir çok ülkede kaliteli hizmetler vermektedir. Sanal Dünyada müşterilerine kazanç kapılarını aralama çalışmalarına ve kesintisiz hizmet anlayışına hızla devam etmektedir. Gönül koyduğumuz bu yolda ilk günkü gibi istekli ve ilk günkü gibi heyecan dolu olarak devam etmekteyiz.

Saygılarımızla

Yurtseven Teknoloji  Web Tasarım, Özel Yazılım, Djital Reklam  ve Grafik Tasarım Hizmetleri

TOP