• SEO ve MOBİL Uyumlu %100 Haber sİtesi fiyatları  Valid Kodlama haber scripti

 • Tüm Tarayıcılarda Sorunsuz Görünüm

 • Video ve Foto Galeri Alanları

 • Köşe Yazarları Bölümü

 • Hava Durumu ve Anlık Borsa Bilgileri

 • Optimize Edilmiş Kodlama

 • Gelişmiş Tema Yönetim Paneli

 • MOBİL UYUM

CANLI DEMO İÇİN TIKLAYIN  

Bu Paketi Aldığımda Nelerin Sahibi Olacağım?

 • Sınırsız  mail
 • 1 adet alan adı (.com – .net – .org )
 • Yönetim Paneli ( Tamamen Türkçe )
 • Hosting ( Barındırma Hizmeti)
 • Sınırsız Subdomain
 • Sınırsız Trafik

Haber sitesi nasıl kurulur ?
 Haber sitesi fiyatları   işletme için  gereken  öncelikli bir yazılımdır. Sonra bu yazılımın üzerinden çalışacağı bir hosting ya da kiralik sunucu gerekecek size. Sonra bunu kurmaya ve düzgün çalıştırmaya uğraşacaksınız. Çıkan teknik sorunlar için sürekli birilerinin peşinden koşacaksınız. Haber yapayım derken hayatınız haber olacak.

Artık bunların hepsini aklınızdan silin. Sadece site alanadınızı (domain) ‘haber sistemi’nin sunucusuna yönlendirin. On dakikada baştan sonra herşeyiyle eksiksiz, sorunsuz bir haber sitesine sahip olun.

Haber sitesi kurmak, son zamanlarda internet ortamında en çok tercih edilen web girişimleri arasında yer alıyor. Birçok kişi haber sitesi edinerek internet ortamında kendine yer edinme çabasına girdi. Ancak haber sitesi açmak ne kadar kolay gözükse de aslında oldukça zor bir uğraş. Ve dikkat edilmesi gereken bazı konuları var. Bunlardan bazılarını sizler için derledik ve üç başlıkta topladık;

Yönetim Panelinin Önemi

Bir haber sitesinin “iyi” sayılabilmesi için temel ihtiyacınız olan iki şey vardır: İyi yöneticiler ve iyi bir yönetim paneli. İyi yöneticiler sitenin hedeflerine ulaşması için gerekli koşulları sağlarken iyi bir yönetim paneli de işlemlerin hızlı, kolay ve güvenli olarak yapılabilmesini sağlar. Ülkemizdeki internet kullanıcılarının alışkanlıklarında haber portalları önemli bir yere sahip olduğundan, tüm gelişmeleri hızlı bir şekilde “gören” siteler kısa zamanda rakiplerinin önüne çıkmaktadır. Sosyal medya entegrasyonu, yorumların hızlı onaylanması, derli toplu bir arayüz gibi özellikler de kullanıcıların gözünde bir haber sitesini “ziyaret etmeye değer” kategorisine sokan önemli öğeler arasındadır.

Ancak tüm bu özelliklerin yönetilmesi, haberlerin düzenlenmesi, gerekli onayların verilmesi, yeni içeriklerin girilmesi ve genel anlamda editoryal işlemlerin aksamadan yürümesi için en çok kullanılan arabirim sitenin yönetim panelidir. Yani bir ajans için “haber masası” ne ise, haber sitesi için de yönetim paneli odur.

Modüler Sistemin Getirileri

İnternet siteniz için hazır bir paket aldığınızda en çok önem vermeniz gereken husus, modüler sistemin varlığı ve kolay entegrasyon olmalıdır. Ancak ülkemizde satışa sunulan birçok paket maalesef sınırlı sayıda modüle sahiptir ve ileride çıkacak teknolojilerle entegrasyonları mümkün olmamaktadır.

O yüzden size sunulan modüller arasında bulunması gereken en önemli modüller arasında şunları sayılabiliriz:

Haber Modülü: Kategorizasyondan etiketlemeye, otomatik görsel boyutlandırmasından üyelere özel içerik oluşturmaya, mobil cihazlardan haber girişi yapabilmekten, anında sosyal medya paylaşımına birçok özellik destekleyen ve alt modüllerle zenginleştirilebilen ana modüldür.
Görsel Modülü: Fotoğraf ve video galerileri oluşturmanıza imkân veren görsel modülü ile tüm boyutlandırma işlemleri otomatik olarak yapılabiliyor. Ayrıca görsellerin haber içerikleri ile ilişkilendirilmeleri ve etiketlenmeleri de mümkün. Yorum ve sosyal medya entegrasyonu gibi özellikleri de destekleyen görsel modülü, kategorizasyon imkânı da sağlıyor. Böylece içeriklerinizi şehir-manzara-spor-komik vb. şeklinde ayırabilir, fotoğraflar veya videolar için bir alt site oluşturabilirsiniz.
Haber Ajansı Entegrasyon Modülü: Üye olduğunuz yerli ve yabancı haber ajanslarının geçtiği haberlerin anında sitenize düşmesini sağlayabilirsiniz. XML tabanlı tüm API’leri destekleyen modül, ajanstan gelen haberlerin otomatik olarak ilgili kategori altına yerleşmesini veya yöneticilerin değişiklik yapabilmesini de mümkün kılıyor.

Haberciliğe Odaklanın ve Hızla Yükselin

Türkiye’de internet kullanımı oldukça yaygın ve daha da yaygınlaşacak. Üstelik mobil internet kullanımında da dünya ortalamasının çok üzerindeyiz. Son dönemde geleneksel medyaya karşı oluşan güvensizlik de eklenince, internet haberciliğinde başarıyı hızla yakalamak için en doğru dönemlerden birinde olduğumuz söylenebilir.

Ancak böyle bir dönemde odaklanmanız gereken şey HTML5, Joomla, CSS3, XML Sitemap, SEO, hosting gibi “teknik” detaylar olmamalıdır. Yapılan araştırmalar, başarılı kuruluşların mümkün olduğunca tek bir alana odaklandıklarını ve bunun için gereken yan ihtiyaçları dışarıya havale (outsourcing) ettiklerini göstermektedir.